Almar Sport - organizator turniejów piłkarskich

31.05-01.06. 2008 Łódź - Mistrzostwa Polski Marketów OBI w piłce nożnej

« powrót

I Mistrzostwa Polski Marketów OBI
piłce nożnej Łódź 2008
 
 
Na obiektach sportowych SMS w Łodzi, odbyły się I Mistrzostwa Polski Marketów OBI w piłce nożnej. Trzydzieści dwie reprezentacje, rywalizowały o tytuł Mistrza Polski. Po dwudniowej zaciętej rywalizacji najlepsza okazała się ekipa OBI Słupsk, która w finale pokonała OBI Gorzów Wlkp. Trzecie miejsce zajęła drużyna OBI Katowice.
 
Wyniki:
 
Grupa A

Wyniki
Warszawa 017
1 : 2
Łódź 009
Tychy 001
1 : 4
Słupsk 037
Warszawa 017
0 : 1
Tychy 001
Łódź 009
1 : 5
Słupsk 037
Słupsk 037
5 : 0
Warszawa 017
Łódź 009
1 : 0
Tychy 001

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Słupsk 037
9
14 - 2
awans do II rundy
2. Łódź 009
6
4 - 6
awans do II rundy
3. Tychy 001
3
2 - 5
awans do II rundy
4. Warszawa 017
0
1 - 8
puchar pocieszenia

Grupa B

Wyniki
Warszawa 018
0 : 1
Łódź 030
Kielce 020
1 : 3
Płock 031
Warszawa 018
2 : 3
Kielce 020
Łódź 030
2 :1
Płock 031
Płock 031
1 : 0
Warszawa 018
Łódź 030
4 : 1
Kielce 020

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Łódź 030
9
7 - 2
awans do II rundy
2. Płock 031
6
5 - 3
awans do II rundy
3. Kielce 0 20
3
5 - 9
awans do II rundy
4. Warszawa 018
0
2 - 5
puchar pocieszenia

Grupa C

Wyniki
Warszawa Centrala
0 : 1
Kraków 003
Lublin 013
1 : 0
Częstochowa 015
Warszawa Centrala
0 : 1
Lublin 013
Kraków 003
0 : 3
Częstochowa 015
Częstochowa 015
3 : 1
Warszawa Centrala
Kraków 003
1 : 2
Lublin 013

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Lublin 013
9
4 - 1
awans do II rundy
2. Częstochowa 015
6
6 - 2
awans do II rundy
3. Kraków 003
3
2 - 5
awans do II rundy
4. Warszawa Centrala
0
1 - 5
puchar pocieszenia

Grupa D

Wyniki
Kraków 019
2 : 0
Lublin 036
Rybnik 039
6 : 0
Radom 043
Kraków 019
0 : 4
Rybnik 039
Lublin 036
3 : 0
Radom 043
Radom 043
0 : 1
Kraków 019
Lublin 036
1 : 1
Rybnik 039

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Rybnik 039
7
11 - 1
awans do II rundy
2. Kraków 019
6
3 - 4
awans do II rundy
3. Lublin 036
4
4 - 3
awans do II rundy
4. Radom 043
0
0 - 10
puchar pocieszenia

Grupa E

Wyniki
Jabłonna 033
0 : 3
Opole 028
Gorzów Wlkp. 038
2 : 0
Wałbrzych 024
Jabłonna 033
0 : 4
Gorzów Wlkp. 038
Opole 028
0 : 0
Wałbrzych 024
Wałbrzych 024
3 : 0
Jabłonna 033
Opole 028
0 : 1
Gorzów Wlkp. 038

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gorzów Wlkp. 038
9
7 - 0
awans do II rundy
2. Opole 028
4
3 - 1
awans do II rundy
3. Wałbrzych 024
4
3 - 2
awans do II rundy
4. Jabłonna 033
0
0 - 10
puchar pocieszenia

Grupa F

Wyniki
Warszawa 002
0 : 5
Bytom 006
Toruń 027
3 : 3
Lubin 035
Warszawa 002
0 : 2
Toruń 027
Bytom 006
1 : 2
Lubin 035
Lubin 035
8 : 0
Warszawa 002
Bytom 006
1 : 1
Toruń 027

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Lubin 035
7
13 - 4
awans do II rundy
2. Toruń 027
5
6 - 4
awans do II rundy
3. Bytom 006
4
7 - 3
awans do II rundy
4.  Warszawa 002
0
0 - 15
puchar pocieszenia

Grupa G

Wyniki
Wrocław 040
0 : 5
Gdańsk 008
Katowice 011
3 : 1
OBI Lady Warszawa
Wrocław 040
0 : 6
Katowice 011
Gdańsk 008
6 : 2
OBI Lady Warszawa
OBI Lady Warszawa
5 : 7
Wrocław 040
Gdańsk 008
0 : 1
Katowice 011

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Katowice 011
9
10 - 1
awans do II rundy
2. Gdańsk 008
6
11 - 3
awans do II rundy
3. Wrocław 040
3
7 - 16
awans do II rundy
4. OBI Lady Warszawa
0
8 - 16
puchar pocieszenia

Grupa H

Wyniki
Wrocław 007
0 : 3
Gdynia 004
Olsztyn 029
0 : 1
Bydgoszcz 022
Wrocław 007
4 : 3
Olsztyn 029
Gdynia 004
5 : 0
Bydgoszcz 022
Bydgoszcz 022
1 : 1
Wrocław 007
Gdynia 004
9 : 0
Olsztyn 029

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gdynia 004
9
17 - 0
awans do II rundy
2. Wrocław 007
4
5 - 7
awans do II rundy
3. Bydgoszcz 022
4
2 - 6
awans do II rundy
4. Olsztyn 029
0
3 - 4
puchar pocieszenia

 
Puchar Pocieszenia
 
Grupa X

Wyniki
Warszawa 017
0 : 3
Warszawa Centrala
Jabłonna 033
3 : 3
OBI Lady Warszawa
Warszawa 017
2 : 3
OBI Lady Warszawa
Warszawa Centrala
2 : 0
Jabłonna 033
Jabłonna 033
2 : 0
Warszawa 017
Warszawa Centrala
2 : 2
OBI Lady Warszawa

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Warszawa Centrala
7
7 - 2
 
2. OBI Lady Warszawa
5
8 - 7
 
3. Jabłonna 033
4
5 - 5
 
4. Warszawa 017
0
2 - 8
 

Grupa Y

Wyniki
Warszawa 018
5 : 0
Radom 043
Warszawa 002
1 : 6
Olsztyn 029
Warszawa 018
3 : 0
Warszawa 002
Radom 043
0 : 1
Olsztyn 029
Olsztyn 029
1 : 3
Warszawa 018
Radom 043
2 : 1
Warszawa 002
 

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Warszawa 018
9
11 - 1
 
2. Olsztyn 029
6
8 - 4
 
3. Radom 043
3
2 - 7
 
4. Warszawa 002
0
2 - 11
 

Finał Pucharu Pocieszenia
Warszawa Centrala
0 : 0 k. 5 : 6
Warszawa 018

 
II Runda turnieju
 
Grupa 1 

Wyniki
Słupsk 037
3 : 0
Kraków 003
Płock 031
0 : 0
Kraków 003
Słupsk 037
5 : 0
Płock 031

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Słupsk 037
6
8 - 0
awans do ¼ finału
2. Kraków 003
1
0 - 3
 
3. Płock 031
1
0 - 5
 

Grupa 2

Wyniki
Łódź 030
6 : 1
Lublin 036
Częstochowa 015
1 : 0
Lublin 036
Łódź 030
0 : 2
Częstochowa 015

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Częstochowa 015
6
3 - 0
awans do ¼ finału
2. Łódź 030
3
6 - 3
 
3. Lublin 036
0
1 - 7
 

Grupa 3

Wyniki
Lublin 013
2 : 1
Wałbrzych 024
Kraków 019
1 : 1
Wałbrzych 024
Lublin 013
2 : 2
Kraków 019

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Lublin 013
4
4 - 3
awans do ¼ finału
2. Kraków 019
2
3 - 3
 
3. Wałbrzych 024
1
2 - 3
 

Grupa 4

Wyniki
Rybnik 039
2 : 0
Bytom 006
Opole 028
0 : 1
Bytom 006
Rybnik 039
1 : 0
Opole 028

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Rybnik 039
6
3 - 0
awans do ¼ finału
2. Bytom 006
3
1 - 2
 
3. Opole 028
0
0 - 2
 

Grupa 5

Wyniki
Gorzów Wlkp. 038
7 : 0
Wrocław 040
Toruń 027
4 : 0
Wrocław 040
Gorzów Wlkp. 038
2 : 0
Toruń 027
 

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gorzów Wlkp. 038
6
9 - 0
awans do ¼ finału
2. Toruń 027
3
4 - 2
 
3. Wrocław 040
0
0 - 11
 

Grupa 6

Wyniki
Lubin 036
7 : 0
Bydgoszcz 022
Gdańsk 008
1 : 0
Bydgoszcz 022
Lubin 035
0 : 0
Gdańsk 008

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Lubin 035
4
7 - 0
awans do ¼ finału
2. Gdańsk 008
4
1 - 0
 
3. Bydgoszcz 022
0
0 - 8
 

Grupa 7

Wyniki
Katowice 011
0 : 0
Tychy 001
Wrocław 007
0 : 0
Tychy 001
Katowice 011
0 : 0
Wrocław 007

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Katowice 011
3
0 - 0
awans do ¼ finału
2. Wrocław 007
3
0 - 0
 
3. Tychy 001
3
0 - 0
 

Grupa 8

Wyniki
Gdynia 004
3 : 1
Kielce 020
Łódź 009
1 : 1
Kielce 020
Gdynia 004
3 : 1
Łódź 009

Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gdynia 004
6
6 - 2
awans do ¼ finału
2. Łódź 009
1
2 - 4
 
3. Kielce 020
1
3 - 1
 

¼ Finału
Słupsk 037
2 : 0
Częstochowa 015
Lublin 013
0 : 2
Rybnik 039
Gorzów Wlkp. 038
1 : 0
Lubin 035
Katowice 011
5 : 0
Gdynia 004

½ Finału
 
Słupsk 037
0 : 0 k. 4 : 3
Rybnik 039
Gorzów Wlkp. 038
4 : 0
Katowice 011

Mecz o 3 miejsce
Katowice 011
3 : 2
Rybnik 039

FINAŁ TURNIEJU
Słupsk 011
2 : 1
Gorzów Wlkp. 038

Nagrody indywidualne
Król strzelców
Piotr Jaworski
Słupsk 011
Najlepszy piłkarz
Marcin Pacholski
Słupsk 011
Najlepszy bramkarz
Mariusz Grabowski
Rybnik 039

Wyróżnienia w turnieju
Przemysław Reczulski
Gorzów Wlkp. 038
Sebastian Wicher
Katowice 011
Marcin Maguda
Rybnik 039

Tabela strzelców turnieju:
Piotr Jaworski
Słupsk 037
12
Przemysław Ryczulski
Gorzów Wlkp. 038
10
Grzegorz Maniecki
Słupsk 037
7
Marek Staniek
Lubin 035
7
Marcin Steinhauser
Gdynia 004
7
Grzegorz Trzaskalik
Rybnik 039
6
Marcin Maguda
Rybnik 039
6
Piotr Kowalski
Lubin 035
6
Jarosław Kwela
Gdynia 004
6
Mateusz Witlib
Gorzów Wlkp. 038
5
Arkadiusz Wierzbicki
Toruń 027
5
Marcin Pyrzyński
Katowice 011
5
Krzysztof Korczyna
Katowice 011
5

                                 Logistyka                                             
..