Wyniki
|
||
Warszawa 017
|
1 : 2
|
Łódź 009
|
Tychy 001
|
1 : 4
|
Słupsk 037
|
Warszawa 017
|
0 : 1
|
Tychy 001
|
Łódź 009
|
1 : 5
|
Słupsk 037
|
Słupsk 037
|
5 : 0
|
Warszawa 017
|
Łódź 009
|
1 : 0
|
Tychy 001
|
Tabela grupy
|
Punkty
|
Bramki
|
|
1. Słupsk 037
|
9
|
14 - 2
|
awans do II rundy
|
2. Łódź 009
|
6
|
4 - 6
|
awans do II rundy
|
3. Tychy 001
|
3
|
2 - 5
|
awans do II rundy
|
4. Warszawa 017
|
0
|
1 - 8
|
puchar pocieszenia
|
Wyniki
|
||
Warszawa 018
|
0 : 1
|
Łódź 030
|
Kielce 020
|
1 : 3
|
Płock 031
|
Warszawa 018
|
2 : 3
|
Kielce 020
|
Łódź 030
|
2 :1
|
Płock 031
|
Płock 031
|
1 : 0
|
Warszawa 018
|
Łódź 030
|
4 : 1
|
Kielce 020
|
Tabela grupy
|
Punkty
|
Bramki
|
|
1. Łódź 030
|
9
|
7 - 2
|
awans do II rundy
|
2. Płock 031
|
6
|
5 - 3
|
awans do II rundy
|
3. Kielce 0 20
|
3
|
5 - 9
|
awans do II rundy
|
4. Warszawa 018
|
0
|
2 - 5
|
puchar pocieszenia
|
Wyniki
|
||
Warszawa Centrala
|
0 : 1
|
Kraków 003
|
Lublin 013
|
1 : 0
|
Częstochowa 015
|
Warszawa Centrala
|
0 : 1
|
Lublin 013
|
Kraków 003
|
0 : 3
|
Częstochowa 015
|
Częstochowa 015
|
3 : 1
|
Warszawa Centrala
|
Kraków 003
|
1 : 2
|
Lublin 013
|
Tabela grupy
|
Punkty
|
Bramki
|
|
1. Lublin 013
|
9
|
4 - 1
|
awans do II rundy
|
2. Częstochowa 015
|
6
|
6 - 2
|
awans do II rundy
|
3. Kraków 003
|
3
|
2 - 5
|
awans do II rundy
|
4. Warszawa Centrala
|
0
|
1 - 5
|
puchar pocieszenia
|
Wyniki
|
||
Kraków 019
|
2 : 0
|
Lublin 036
|
Rybnik 039
|
6 : 0
|
Radom 043
|
Kraków 019
|
0 : 4
|
Rybnik 039
|
Lublin 036
|
3 : 0
|
Radom 043
|
Radom 043
|
0 : 1
|
Kraków 019
|
Lublin 036
|
1 : 1
|
Rybnik 039
|
Tabela grupy
|
Punkty
|
Bramki
|
|
1. Rybnik 039
|
7
|
11 - 1
|
awans do II rundy
|
2. Kraków 019
|
6
|
3 - 4
|
awans do II rundy
|
3. Lublin 036
|
4
|
4 - 3
|
awans do II rundy
|
4. Radom 043
|
0
|
0 - 10
|
puchar pocieszenia
|
Wyniki
|
||
Jabłonna 033
|
0 : 3
|
Opole 028
|
Gorzów Wlkp. 038
|
2 : 0
|
Wałbrzych 024
|
Jabłonna 033
|
0 : 4
|
Gorzów Wlkp. 038
|
Opole 028
|
0 : 0
|
Wałbrzych 024
|
Wałbrzych 024
|
3 : 0
|
Jabłonna 033
|
Opole 028
|
0 : 1
|
Gorzów Wlkp. 038
|
Tabela grupy
|
Punkty
|
Bramki
|
|
1. Gorzów Wlkp. 038
|
9
|
7 - 0
|
awans do II rundy
|
2. Opole 028
|
4
|
3 - 1
|
awans do II rundy
|
3. Wałbrzych 024
|
4
|
3 - 2
|
awans do II rundy
|
4. Jabłonna 033
|
0
|
0 - 10
|
puchar pocieszenia
|
Wyniki
|
||
Warszawa 002
|
0 : 5
|
Bytom 006
|
Toruń 027
|
3 : 3
|
Lubin 035
|
Warszawa 002
|
0 : 2
|
Toruń 027
|
Bytom 006
|
1 : 2
|
Lubin 035
|
Lubin 035
|
8 : 0
|
Warszawa 002
|
Bytom 006
|
1 : 1
|
Toruń 027
|
Tabela grupy
|
Punkty
|
Bramki
|
|
1. Lubin 035
|
7
|
13 - 4
|
awans do II rundy
|
2. Toruń 027
|
5
|
6 - 4
|
awans do II rundy
|
3. Bytom 006
|
4
|
7 - 3
|
awans do II rundy
|
4. Warszawa 002
|
0
|
0 - 15
|
puchar pocieszenia
|
Wyniki
|
||
Wrocław 040
|
0 : 5
|
Gdańsk 008
|
Katowice 011
|
3 : 1
|
OBI Lady Warszawa
|
Wrocław 040
|
0 : 6
|
Katowice 011
|
Gdańsk 008
|
6 : 2
|
OBI Lady Warszawa
|
OBI Lady Warszawa
|
5 : 7
|
Wrocław 040
|
Gdańsk 008
|
0 : 1
|
Katowice 011
|
Tabela grupy
|
Punkty
|
Bramki
|
|
1. Katowice 011
|
9
|
10 - 1
|
awans do II rundy
|
2. Gdańsk 008
|
6
|
11 - 3
|
awans do II rundy
|
3. Wrocław 040
|
3
|
7 - 16
|
awans do II rundy
|
4. OBI Lady Warszawa
|
0
|
8 - 16
|
puchar pocieszenia
|
Wyniki
|
||
Wrocław 007
|
0 : 3
|
Gdynia 004
|
Olsztyn 029
|
0 : 1
|
Bydgoszcz 022
|
Wrocław 007
|
4 : 3
|
Olsztyn 029
|
Gdynia 004
|
5 : 0
|
Bydgoszcz 022
|
Bydgoszcz 022
|
1 : 1
|
Wrocław 007
|
Gdynia 004
|
9 : 0
|
Olsztyn 029
|
Tabela grupy
|
Punkty
|
Bramki
|
|
1. Gdynia 004
|
9
|
17 - 0
|
awans do II rundy
|
2. Wrocław 007
|
4
|
5 - 7
|
awans do II rundy
|
3. Bydgoszcz 022
|
4
|
2 - 6
|
awans do II rundy
|
4. Olsztyn 029
|
0
|
3 - 4
|
puchar pocieszenia
|
Wyniki
|
||
Warszawa 017
|
0 : 3
|
Warszawa Centrala
|
Jabłonna 033
|
3 : 3
|
OBI Lady Warszawa
|
Warszawa 017
|
2 : 3
|
OBI Lady Warszawa
|
Warszawa Centrala
|
2 : 0
|
Jabłonna 033
|
Jabłonna 033
|
2 : 0
|
Warszawa 017
|
Warszawa Centrala
|
2 : 2
|
OBI Lady Warszawa
|
Tabela grupy
|
Punkty
|
Bramki
|
|
1. Warszawa Centrala
|
7
|
7 - 2
|
|
2. OBI Lady Warszawa
|
5
|
8 - 7
|
|
3. Jabłonna 033
|
4
|
5 - 5
|
|
4. Warszawa 017
|
0
|
2 - 8
|
|
Wyniki
|
||
Warszawa 018
|
5 : 0
|
Radom 043
|
Warszawa 002
|
1 : 6
|
Olsztyn 029
|
Warszawa 018
|
3 : 0
|
Warszawa 002
|
Radom 043
|
0 : 1
|
Olsztyn 029
|
Olsztyn 029
|
1 : 3
|
Warszawa 018
|
Radom 043
|
2 : 1
|
Warszawa 002
|
Tabela grupy
|
Punkty
|
Bramki
|
|
1. Warszawa 018
|
9
|
11 - 1
|
|
2. Olsztyn 029
|
6
|
8 - 4
|
|
3. Radom 043
|
3
|
2 - 7
|
|
4. Warszawa 002
|
0
|
2 - 11
|
|
Finał Pucharu Pocieszenia
|
||
Warszawa Centrala
|
0 : 0 k. 5 : 6
|
Warszawa 018
|
Wyniki
|
||
Słupsk 037
|
3 : 0
|
Kraków 003
|
Płock 031
|
0 : 0
|
Kraków 003
|
Słupsk 037
|
5 : 0
|
Płock 031
|
Tabela grupy
|
Punkty
|
Bramki
|
|
1. Słupsk 037
|
6
|
8 - 0
|
awans do ¼ finału
|
2. Kraków 003
|
1
|
0 - 3
|
|
3. Płock 031
|
1
|
0 - 5
|
|
Wyniki
|
||
Łódź 030
|
6 : 1
|
Lublin 036
|
Częstochowa 015
|
1 : 0
|
Lublin 036
|
Łódź 030
|
0 : 2
|
Częstochowa 015
|
Tabela grupy
|
Punkty
|
Bramki
|
|
1. Częstochowa 015
|
6
|
3 - 0
|
awans do ¼ finału
|
2. Łódź 030
|
3
|
6 - 3
|
|
3. Lublin 036
|
0
|
1 - 7
|
|
Wyniki
|
||
Lublin 013
|
2 : 1
|
Wałbrzych 024
|
Kraków 019
|
1 : 1
|
Wałbrzych 024
|
Lublin 013
|
2 : 2
|
Kraków 019
|
Tabela grupy
|
Punkty
|
Bramki
|
|
1. Lublin 013
|
4
|
4 - 3
|
awans do ¼ finału
|
2. Kraków 019
|
2
|
3 - 3
|
|
3. Wałbrzych 024
|
1
|
2 - 3
|
|
Wyniki
|
||
Rybnik 039
|
2 : 0
|
Bytom 006
|
Opole 028
|
0 : 1
|
Bytom 006
|
Rybnik 039
|
1 : 0
|
Opole 028
|
Tabela grupy
|
Punkty
|
Bramki
|
|
1. Rybnik 039
|
6
|
3 - 0
|
awans do ¼ finału
|
2. Bytom 006
|
3
|
1 - 2
|
|
3. Opole 028
|
0
|
0 - 2
|
|
Wyniki
|
||
Gorzów Wlkp. 038
|
7 : 0
|
Wrocław 040
|
Toruń 027
|
4 : 0
|
Wrocław 040
|
Gorzów Wlkp. 038
|
2 : 0
|
Toruń 027
|
Tabela grupy
|
Punkty
|
Bramki
|
|
1. Gorzów Wlkp. 038
|
6
|
9 - 0
|
awans do ¼ finału
|
2. Toruń 027
|
3
|
4 - 2
|
|
3. Wrocław 040
|
0
|
0 - 11
|
|
Wyniki
|
||
Lubin 036
|
7 : 0
|
Bydgoszcz 022
|
Gdańsk 008
|
1 : 0
|
Bydgoszcz 022
|
Lubin 035
|
0 : 0
|
Gdańsk 008
|
Tabela grupy
|
Punkty
|
Bramki
|
|
1. Lubin 035
|
4
|
7 - 0
|
awans do ¼ finału
|
2. Gdańsk 008
|
4
|
1 - 0
|
|
3. Bydgoszcz 022
|
0
|
0 - 8
|
|
Wyniki
|
||
Katowice 011
|
0 : 0
|
Tychy 001
|
Wrocław 007
|
0 : 0
|
Tychy 001
|
Katowice 011
|
0 : 0
|
Wrocław 007
|
Tabela grupy
|
Punkty
|
Bramki
|
|
1. Katowice 011
|
3
|
0 - 0
|
awans do ¼ finału
|
2. Wrocław 007
|
3
|
0 - 0
|
|
3. Tychy 001
|
3
|
0 - 0
|
|
Wyniki
|
||
Gdynia 004
|
3 : 1
|
Kielce 020
|
Łódź 009
|
1 : 1
|
Kielce 020
|
Gdynia 004
|
3 : 1
|
Łódź 009
|
Tabela grupy
|
Punkty
|
Bramki
|
|
1. Gdynia 004
|
6
|
6 - 2
|
awans do ¼ finału
|
2. Łódź 009
|
1
|
2 - 4
|
|
3. Kielce 020
|
1
|
3 - 1
|
|
¼ Finału
|
||
Słupsk 037
|
2 : 0
|
Częstochowa 015
|
Lublin 013
|
0 : 2
|
Rybnik 039
|
Gorzów Wlkp. 038
|
1 : 0
|
Lubin 035
|
Katowice 011
|
5 : 0
|
Gdynia 004
|
½ Finału
|
||
Słupsk 037
|
0 : 0 k. 4 : 3
|
Rybnik 039
|
Gorzów Wlkp. 038
|
4 : 0
|
Katowice 011
|
Mecz o 3 miejsce
|
||
Katowice 011
|
3 : 2
|
Rybnik 039
|
FINAŁ TURNIEJU
|
||
Słupsk 011
|
2 : 1
|
Gorzów Wlkp. 038
|
Nagrody indywidualne
|
||
Król strzelców
|
Piotr Jaworski
|
Słupsk 011
|
Najlepszy piłkarz
|
Marcin Pacholski
|
Słupsk 011
|
Najlepszy bramkarz
|
Mariusz Grabowski
|
Rybnik 039
|
Wyróżnienia w turnieju
|
|
Przemysław Reczulski
|
Gorzów Wlkp. 038
|
Sebastian Wicher
|
Katowice 011
|
Marcin Maguda
|
Rybnik 039
|
Tabela strzelców turnieju:
|
||
Piotr Jaworski
|
Słupsk 037
|
12
|
Przemysław Ryczulski
|
Gorzów Wlkp. 038
|
10
|
Grzegorz Maniecki
|
Słupsk 037
|
7
|
Marek Staniek
|
Lubin 035
|
7
|
Marcin Steinhauser
|
Gdynia 004
|
7
|
Grzegorz Trzaskalik
|
Rybnik 039
|
6
|
Marcin Maguda
|
Rybnik 039
|
6
|
Piotr Kowalski
|
Lubin 035
|
6
|
Jarosław Kwela
|
Gdynia 004
|
6
|
Mateusz Witlib
|
Gorzów Wlkp. 038
|
5
|
Arkadiusz Wierzbicki
|
Toruń 027
|
5
|
Marcin Pyrzyński
|
Katowice 011
|
5
|
Krzysztof Korczyna
|
Katowice 011
|
5
|