Wyniki
|
||
Kirchhoff Gliwice
|
1 : 1
|
Uniwheels Stalowa Wola
|
ITM Radom
|
0 : 3
|
Teamtechnik Skawina
|
Kirchhoff Gliwice
|
4 : 1
|
ITM Radom
|
Uniwheels Stalowa Wola
|
4 : 2
|
Teamtechnik Skawina
|
ITM Radom
|
1 : 6
|
Uniwheels Stalowa Wola
|
Kirchhoff Gliwice
|
5 : 0
|
Teamtechnik Skawina
|
Tabela grupy
|
Punkty
|
Bramki
|
|
1. Kirchhoff Gliwice
|
7
|
10 - 2
|
awans do ¼ finału
|
2. Uniwheels Stalowa Wola
|
7
|
11 - 4
|
awans do ¼ finału
|
3. Teamtechnik Skawina
|
3
|
5 - 9
|
finał B
|
4. ITM Radom
|
0
|
2 - 13
|
finał B
|
Wyniki
|
||
Kirchhoff Mielec
|
0 : 2
|
Dürr Radom
|
Recaro Skarbimierz
|
1 : 2
|
Flexlink Plewiska
|
Kirchhoff Mielec
|
2 : 0
|
Recaro Skarbimierz
|
Dürr Radom
|
6 : 1
|
Flexlink Plewiska
|
Recaro Skarbimierz
|
1 : 10
|
Dürr Radom
|
Kirchhoff Mielec
|
6 : 2
|
Flexlink Plewiska
|
Tabela grupy
|
Punkty
|
Bramki
|
|
1. Dürr Radom
|
9
|
18 - 2
|
awans do ¼ finału
|
2. Kirchhoff Mielec
|
6
|
8 - 4
|
awans do ¼ finału
|
3. Flexlink Plewiska
|
3
|
5 - 13
|
finał B
|
4. Recaro Skarbimierz
|
0
|
2 - 14
|
finał B
|
Wyniki
|
||
Volkswagen Poznań
|
0 : 6
|
Kiel Nowy Tomyśl
|
HF Inverter Toruń
|
0 : 8
|
Blumenbecker Katowice
|
Volkswagen Poznań
|
12 : 0
|
HF Inverter Toruń
|
Kiel Nowy Tomyśl
|
7 : 2
|
Blumenbecker Katowice
|
HF Inverter Toruń
|
0 : 17
|
Kiel Nowy Tomyśl
|
Volkswagen Poznań
|
3 : 0
|
Blumenbecker Katowice
|
Tabela grupy
|
Punkty
|
Bramki
|
|
1. Kiel Nowy Tomyśl
|
9
|
30 - 2
|
awans do ¼ finału
|
2. Volkswagen Poznań
|
6
|
15 - 6
|
awans do ¼ finału
|
3. Blumenbecker Katowice
|
3
|
10 - 10
|
finał B
|
4. HF Inverter Toruń
|
0
|
0 - 37
|
finał B
|
Wyniki
|
||
Mars Polska
|
2 : 6
|
Grupa Azoty Police Serwis
|
Tristone Wałbrzych
|
2 : 0
|
UTC Ropczyce
|
Mars Polska
|
3 : 2
|
Tristone Wałbrzych
|
Grupa Azoty Police Serwis
|
4 : 1
|
UTC Ropczyce
|
Tristone Wałbrzych
|
5 : 3
|
Grupa Azoty Police Serwis
|
Mars Polska
|
4 : 0
|
UTC Ropczyce
|
Tabela grupy
|
Punkty
|
Bramki
|
|
1. Grupa Azoty Police Serwis
|
6
|
13 - 8
|
awans do ¼ finału
|
2. Tristone Wałbrzych
|
6
|
9 - 6
|
awans do ¼ finału
|
3. Mars Polska
|
6
|
9 - 8
|
finał B
|
4. UTC Ropczyce
|
0
|
1 - 10
|
finał B
|
¼ Finału B
|
||
Teamtechnik Skawina
|
8 : 0
|
HF Inverter Toruń
|
Flexlink Plewiska
|
0 : 3
|
UTC Ropczyce
|
Blumenbecker Katowice
|
5 : 1
|
ITM Radom
|
Mars Polska
|
5 : 2
|
Recaro Skarbimierz
|
Mecze o miejsca 13-16 (przegrani z ¼ finału)
|
||
HF Inverter Toruń
|
0 : 4
|
Flexlink Plewiska
|
ITM Radom
|
2 : 6
|
Recaro Skarbimierz
|
Mecze o miejsca 9-12 (zwycięzcy ¼ finału)
|
||
Teamtechnik Skawina
|
1 : 1 k. 2 - 3
|
UTC Ropczyce
|
Blumenbecker Katowice
|
0 : 3
|
Mars Polska
|
Mecz o 15 miejsce
|
||
HF Inverter Toruń
|
1 : 6
|
ITM Radom
|
Mecz o 13 miejsce
|
||
Flexlink Plewiska
|
1 : 4
|
Recaro Skarbimierz
|
Mecz o 11 miejsce
|
||
Teamtechnik Skawina
|
3 : 3 k. 2 : 0
|
Blumenbecker Katowice
|
Mecz o 9 miejsce
|
||
Mars Polska
|
1 : 3
|
UTC Ropczyce
|
¼ Finału
|
||
Kirchhoff Gliwice
|
0 : 0 k. 3 : 1
|
Volkswagen Poznań
|
Dürr Radom
|
0 : 6
|
Tristone Wałbrzych
|
Kiel Nowy Tomyśl
|
2 : 3
|
Uniwheels Stalowa Wola
|
Grupa Azoty Police Serwis
|
3 : 1
|
Kirchhoff Mielec
|
Mecze o miejsca 5 - 8
|
||
Volkswagen Poznań
|
2 : 1
|
Dürr Radom
|
Kiel Nowy Tomyśl
|
6 : 5
|
Kirchhoff Mielec
|
½ Finału
|
||
Kirchhoff Gliwice
|
2 : 1
|
Tristone Wałbrzych
|
Uniwheels Stalowa Wola
|
2 : 2 k. 1 : 2
|
Grupa Azoty Police Serwis
|
Mecz o 7 miejsce
|
||
Dürr Radom
|
3 : 2
|
Kirchhoff Mielec
|
Mecz o 5 miejsce
|
||
Volkswagen Poznań
|
3 : 0
|
Kiel Nowy Tomyśl
|
Mecz o 3 miejsce
|
||
Tristone Wałbrzych
|
4 : 1
|
Uniwheels Stalowa Wola
|
FINAŁ
|
||
Kirchhoff Gliwice
|
2 : 1
|
Grupa Azoty Police Serwis
|
Nagrody indywidualne
|
||
Wyróżnienie
|
Dmytro Koszakow
|
Kiel Nowy Tomyśl
|
Wyróżnienie
|
Mariusz Siara
|
Grupa Azoty Police Serwis
|
Wyróżnienie
|
Tomasz Kłaczkowski
|
Kirchhoff Mielec
|
Najlepszy strzelec
|
Karol Gębczyk
|
Dürr Radom
|
Najlepszy bramkarz
|
Adam Marcyniuk
|
Grupa Azoty Police Serwis
|
Najlepszy piłkarz
|
Bartosz Goncerz
|
Kirchhoff Gliwice
|
Klasyfikacja końcowa:
|
|
I
|
Kirchhoff Gliwice
|
II
|
Grupa Azoty Police Serwis
|
III
|
Tristone Wałbrzych
|
IV
|
Uniwheels Stalowa Wola
|
V
|
Volkswagen Poznań
|
VI
|
Kiel Nowy Tomyśl
|
VII
|
Dürr Radom
|
VIII
|
Kirchhoff Mielec
|
IX
|
UTC Ropczyce
|
X
|
Mars Polska
|
XI
|
Teamtechnik Skawina
|
XII
|
Blumenbecker Katowice
|
XIII
|
Recaro Skarbimierz
|
XIV
|
Flexlink Plewiska
|
XV
|
ITM Radom
|
XVI
|
HF Inverter Toruń
|