Almar Sport - organizator turniejów piłkarskich

11-12 marca 2017 Kraków - VI Mistrzostwa Polski Branży Meblarskiej i Przemysłu Drzewnego w halowej piłce nożnej

« powrót

VI Mistrzostwa Polski
Branży Meblarskiej i Przemysłu Drzewnego
w halowej piłce nożnej – Kraków 2017

W dniu 11 marca 2017r. w Krakowie, odbyła się szósta edycja Mistrzostw Polski Branży Meblarskiej i Przemysłu Drzewnego w halowej piłce nożnej. Tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Trio Line Polska, która w finale pokonała reprezentację Sevroll System Warszawa. Z bardzo dobrej strony pokazał się turniejowy debiutant Wągrowieckie Fabryki Mebli, drużyna ta zajęła miejsce na najniższym stopniu podium. Mistrzostwa Branży Meblarskiej i Przemysłu Drzewnego odbyły się w ramach Międzybranżowych Mistrzostw Polski, gdzie o miano najlepszej drużyny walczyło 47 ekip. Tutaj również mocno zaznaczyły się drużyny z branży meblarskiej. Trio Line Polska zajęła drugie miejsce ulegając w finale drużynie Kolportera, Wągrowieckie Fabryki Mebli zajęły piąte miejsce, a Ikea Kraków i Sevroll System Warszawa ex aequo miejsce dziewiąte.