Almar Sport - organizator turniejów piłkarskich

21 listopada 2015 Częstochowa - XI Mistrzostwa Polski Firm Komunalnych, Wodociągowych, Energetycznych i Gazowniczych w halowej piłce nożnej

« powrót

XI Mistrzostwa Polski Firm Komunalnych, Wodociągowych, Energetycznych i Gazowniczych
w halowej piłce nożnej – Częstochowa 2015

W dniach 21-22 listopada 2015r. w Częstochowie odbyły się XI Mistrzostwa Polski Firm Komunalnych, Wodociągowych i Energetycznych i Gazowniczych w halowej piłce nożnej. Mistrzostwa te odbyły się w ramach rywalizacji o „ Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej”.
W mistrzostwach wystąpiło dwóch debiutantów, Gaz-System oraz SBB Energy. Reprezentacja Gaz-System okazała się czarnym koniem turnieju i została Mistrzem Polski Firm Komunalnych, Wodociągowych i Energetycznych i Gazowniczych. Drużyna ta zremisowała jedno spotkanie a pozostałe wygrała. Drugie miejsce wywalczyła drużyna Rafako Racibórz a trzecie PWiK Inowrocław.
Drużyna Gaz-System Rembelszczyzna zajęła trzecie miejsce w „Pucharze Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej”, w której rywalizowały 33 zespoły.
Drużynom serdecznie dziękujemy za udział w zawodach i zapraszamy na kolejne edycje mistrzostw.