Almar Sport - organizator turniejów piłkarskich

12 września 2015 Kraków - V Mistrzostwa Polski Branży Poligraficznej, Papierniczo-Biurowej i Opakowań w piłce nożnej

« powrót

V Mistrzostwa Polski
Branży Poligraficznej. Papierniczo-Biurowej i Opakowań
w piłce nożnej - Kraków 2015

W dniu 12 września 2015r, w Krakowie odbyły się V Mistrzostwa Polski Branży Poligraficznej, Papierniczo-Biurowej i Opakowań w piłce nożnej. W zawodach uczestniczyło 7 zespołów, które rywalizowały o tytuł najlepszej drużyny w kraju. Turniejowe zmagania, przyniosły bardzo dużą ilość emocji a poszczególne mecze do końca trzymały w napięciu. Tytuł Mistrza Polski wywalczyła drużyna Kolportera, która w meczu finałowym pokonała drużynę Dekorglass Działdowo. Trzecie miejsce  wywalczyła drużyna Chespa Krapkowice, a czwarte Amcor Łódź. Mistrzostwa, stały na bardzo dobrym poziomie a drużyny swoją grą stworzyły świetne, sportowe widowisko. W trakcie rozgrywek uczestnicy mieli okazję spotkać się z gościem specjalnym, Piotrem Świerczewskim, 70-krotnym reprezentantem Polski, któremu bardzo dziękujemy za przybycie. Wszystkim zespołom dziękujemy za uczestnictwo w zawodach, zapraszając jednocześnie na kolejne turnieje piłkarskie organizowane przez naszą firmę.