Almar Sport - organizator turniejów piłkarskich

13 września 2014 Łódź - VIII Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej Kategoria U35

« powrót

VIII Międzybranżowe Mistrzostwa Polski
Firm i Zakładów Pracy
w piłce nożnej – Łódź 2014
kategoria U35

W dniach 13-14 września 2014r.w Łodzi, odbyły się Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej - kategoria oldboy U35. Do rywalizacji zgłosiło się 9 drużyn, reprezentujących zakłady pracy z całej Polski. Rywalizacja, przebiegała w doskonałej sportowej atmosferze a drużyny mimo twardej walki, potrafiły stworzyć świetne piłkarskie widowisko.
Tytuł „Mistrza Polski”, zdobyła drużyna Inter Cars Warszawa, która w meczu finałowym pokonała zespół ZEC Pabianice. Trzecie miejsca ex-equo wywalczyły drużyny Pro-Cars Tychy i Kronopol Żary. Dziękując wszystkim drużynom za uczestnictwo w zawodach, zapraszamy jednocześnie na kolejne turnieje piłkarskie organizowane przez firmę Almar-Sport.