Almar Sport - organizator turniejów piłkarskich

08 marca 2014 Warszawa - IX Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej kategoria Oldboy U 35

« powrót

II Mistrzostwa Polski
Oldboyów U35
w halowej piłce nożnej – Warszawa 2014

W dniach 08-09 marca 2014r. w Warszawie odbyły się II Mistrzostwa Polski Oldbojów w halowej piłce nożnej. Mistrzem Polski została drużyna Inter Cars Warszawa, która w finale pokonała zespół Magna Dąbrowa Górnicza. Trzecie miejsca zajęła drużyna Amica Wronki, a czwarte PUK Gryfino.
II Mistrzostwa Polski Oldbojów, rozgrywane były w ramach IX Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej. W mistrzostwach międzybranżowych, w których uczestniczyło aż 66 drużyn z całego kraju, najwyższe miejsce spośród drużyn oldbojów zajął również zespół Inter Cars Warszawa. Drużyna ta awansowała aż do ćwierćfinału mistrzostw, gdzie nie sprostała drużynie Beds.pl Bydgoszcz. Zespół Inter Cars został sklasyfikowany na 5-tym miejscu.
Organizatorzy dziękują wszystkim drużynom za uczestnictwo w zawodach, zapraszając jednocześnie na kolejne edycje letnich turniejów piłki nożnej, dla firm i zakładów pracy w piłce nożnej sześcioosobowej.