Almar Sport - organizator turniejów piłkarskich

08 marca 2014 Warszawa - III Mistrzostwa Polski Branży Meblarskiej i Przemysłu Drzewnego w halowej piłce nożnej

« powrót

III Mistrzostwa Polski
Branży Meblarskiej i Przemysłu Drzewnego
w halowej piłce nożnej – Warszawa 2014

W dniach 08-09 marca 2014r. w Warszawie odbyły się III Mistrzostwa Polski Branży Meblarskiej i Przemysłu Drzewnego w halowej piłce nożnej. Do rywalizacji zgłosiło się 12 drużyn z całego kraju. Mistrzem Polski została drużyna Trio Line Polska, która w finale pokonała zespół Beds.pl Bydgoszcz. Trzecie miejsca zajęły ex-equo drużyny Drewno Fornir Sękowski, oraz Sevroll-System Warszawa.
III Mistrzostwa Polski Branży Meblarskiej i Przemysłu Drzewnego, rozgrywane były w ramach IX Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej. W mistrzostwach międzybranżowych, w których uczestniczyło aż 66 drużyn z całego kraju, prym wiodły zespoły związane z branżą meblarską i drzewną; Międzybranżowym Mistrzem Polski w halowej piłce nożnej na rok 2014, została drużyna IVET Gliwice a trzecie miejsce w mistrzostwach, zajęła drużyna BEDS.pl Bydgoszcz. Wysokie miejsce uzyskały również drużyny FM Bodzio Goszcz i Postęp Pniewy, które zajęły 9-te miejsce wśród 66-ciu uczestniczących zespołów.
Organizatorzy dziękują wszystkim drużynom za uczestnictwo w zawodach, zapraszając jednocześnie na kolejne edycje letnich turniejów piłki nożnej, dla firm i zakładów pracy w piłce nożnej sześcioosobowej.