Almar Sport - organizator turniejów piłkarskich

14-15 września 2013 Pobierowo - III Mistrzostwa Polski Branży Poligraficznej, Papierniczej i Opakowań w piłce nożnej

« powrót

III Mistrzostwa Polski Branży Poligraficznej, Papierniczej i Opakowań
 w piłce nożnej – Pobierowo 2013

W dniach 14-15 września 2013r. w Rewalu, Pobierowie i Niechorzu, odbyły się „VII Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy” w piłce nożnej. W zawodach tych udział wzięło aż 80 drużyn. Był to największe tego typu turniej piłkarski, jaki kiedykolwiek odbył się w naszym kraju . W ramach Międzybranżowych Mistrzostw Polski, rozegrano jednocześnie III Mistrzostwa Polski Branży Poligraficznej, Papierniczej i Opakowań. Do zawodów tych zgłosiło się 7 zespołów, które rywalizowały w dwóch grupach. Awans do finału mistrzostw wywalczyli zwycięzcy grup, a drużyny z drugiego miejsca zagrały o trzecie miejsce. W finale mistrzostw zagrały drużyny Kolportera i Dekorglass Działdowo. Zwycięsko z tej rywalizacji wyszedł zespół Kolportera wygrywając 2-0. Trzecie miejsce zdobyła drużyna OKT Polska, która zwyciężyła z ekipą Supravis Group 3-2.
Dziękując wszystkim drużynom za uczestnictwo w zawodach, zapraszamy jednocześnie na kolejne turnieje organizowane przez firmę Almar-Sport. Halowa edycja Mistrzostw Polski Branży Poligraficznej Papierniczej i Opakowań w piłce nożnej, odbędzie się w marcu 2014r.  O miejscu organizacji mistrzostw poinformujemy wkrótce.