Almar Sport - organizator turniejów piłkarskich

14-15 września 2013 Pobierowo - III Mistrzostwa Polski Branży Meblarskiej i Przemysłu Drzewnego w piłce nożnej

« powrót

Mistrzostwa Polski Branży Meblarskiej
i Przemysłu Drzewnego
 w piłce nożnej – Pobierowo 2013

W dniach 14-15 września 2013r. w Rewalu, Pobierowie i Niechorzu, odbyły się „VII Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy” w piłce nożnej. W zawodach tych udział wzięło aż 80 drużyn. Był to największe tego typu turniej piłkarski, jaki kiedykolwiek odbył się w naszym kraju. W ramach Międzybranżowych Mistrzostw Polski, rozegrano jednocześnie III Mistrzostwa Polski Branży Meblarskiej i Przemysłu Drzewnego. Do zawodów tych zgłosiło się 8 zespołów, które rywalizowały w dwóch grupach. Awans do finału mistrzostw wywalczyli zwycięzcy grup, a drużyny z drugiego miejsca zagrały o trzecie miejsce. W finale mistrzostw zagrały drużyny Trio Line Polska i Postęp Pniewy. Po bardzo zaciętym meczu, tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Trio Line, która wygrała dopiero po rzutach karnych 4-3. W normalnym czasie padł wynik 1-1. Trzecie miejsce zajęła drużyna Zebra Mieroszów, która wygrała z MTI Furninova 3-2.
Dziękując wszystkim drużynom za uczestnictwo w zawodach, zapraszamy jednocześnie na kolejne turnieje organizowane przez firmę Almar-Sport. Halowa edycja Mistrzostw Polski Branży Meblarskiej i Przemysłu Drzewnego w halowej piłce nożnej, odbędzie się w marcu 2014r.  O miejscu organizacji mistrzostw poinformujemy wkrótce.