Almar Sport - organizator turniejów piłkarskich

09 marca 2013 Kraków - Mistrzostwa Polski Oldboyów U-35 w halowej piłce nożnej

« powrót

I Mistrzostwa Polski Oldboy U-35
w halowej piłce nożnej – Kraków 2013

W dniach 09-10 marca 2013r. w Krakowie odbyły się „VIII Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy” w halowej piłce nożnej. W zawodach tych uczestniczyła rekordowa ilość 78 drużyn. W ramach Międzybranżowych Mistrzostw Polski, rozegrano jednocześnie I Mistrzostwa Polski Oldboyów U-35, w halowej piłce nożnej. Tytuł Mistrza Polski wywalczyła drużyna KGHM Polska Miedź, która w finale pokonała drużynę Sadowników Grójec U-35 3-0. Trzecie miejsca ex-equo zajęły drużyny Nadwozia Partner Sosnowiec i Magna Dąbrowa Górnicza.
Drugi dzień zawodów, upływał pod kątem rywalizacji w Międzybranżowych Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy. Spośród 78 zespołów, które przystąpiły do rywalizacji najlepszy okazał się zespół Kolportera, a najlepsze miejsce spośród drużyn oldboyów wywalczyła drużyna Nadwozia Partner Sosnowiec, która rozkręcała się z meczu na mecz i w ogólnej klasyfikacji mistrzostw zajęła 3-cie miejsce.
Dziękując wszystkim drużynom za uczestnictwo w zawodach, zapraszamy jednocześnie na kolejne turnieje organizowane przez firmę Almar-Sport.