Almar Sport - organizator turniejów piłkarskich

09 marca 2013 Kraków - VIII Mistrzostwa Polski Stref Ekonomicznych w halowej piłce nożnej

« powrót

VIII Mistrzostwa Polski Stref Ekonomicznych
w halowej piłce nożnej – Kraków 2013

W dniach 09-10 marca 2013r. w Krakowie odbyły się „VIII Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy” w halowej piłce nożnej. W zawodach tych uczestniczyła rekordowa ilość 78 drużyn. W ramach Międzybranżowych Mistrzostw Polski, rozegrano jednocześnie VIII Mistrzostwa Polski Stref Ekonomicznych w halowej piłce nożnej. Mistrzem Polski została drużyna Tristone Wałbrzych, która w finale po zaciętym meczu pokonała Cooper Standard 1-0.
Drugi dzień zawodów, upływał pod kątem rywalizacji, w Międzybranżowych Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy. Spośród 78 zespołów, które przystąpiły do rywalizacji najlepszy okazał się zespół Kolportera, a najlepsze miejsce spośród drużyn działających w strefach ekonomicznych uzyskały również drużyna Tristone i Cooper Standard, które w ogólnej klasyfikacji zajęły odpowiednio 3-cie i 5-te miejsce.
Dziękując wszystkim drużynom za uczestnictwo w zawodach, zapraszamy jednocześnie na kolejne turnieje organizowane przez firmę Almar-Sport.